Број на оглас: 3648964
Објавен на: 11.08.2020, 15:24
1 / 12

Mercedes-Benz A180 CDI

3.300 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 180
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se Prodava Mercedes-Benz A180cdi 2005/4 god 6brz.
Kolata e vo supper sostojba maximalno socuvan, servisiran, registriran...
Od Oprema puseduva: ClimaTronic, Tempomat, Komandi na volan, greanje na sediste, 4x el stakla, el retrovizori, senzor za dozd, halogenki, 15 ali felgi so dobri gumi, i mn drugi...
Kolata moze da se vidi i proba vo sekoe vreme...
Moze Zamena.