Број на оглас: 3648931
Објавен на: 02.08.2020, 09:15
1 / 4

Huawei Honor 8s

8.500 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Huawei
Модел:
Honor 8s
Боја:
Blue
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava huawei honor 8s, nov zemen od A1. So garancija od 2 godini.
Cena 8500.
Kontakt 071390198