Број на оглас: 3648885
Објавен на: 21.01.2021, 09:21
1 / 4

Miksetata soundcraft spirit 600

16.500 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Вид на оглас: Се продава


Za miksetceto nema so da se kaze neka se vidi i proba na lice mesto koj imal znae eksta sostojba