Број на оглас: 3648730
Објавен на: 02.08.2020, 10:21
1 / 12

Fiat Grande Punto 1.9dizel!! 2008god!!

3.200 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Grande Punto
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Puntoto e uvezeno,plateni se site davacki do tablici!!
2008god!!
1.9 120ks!!
170000km!!
Full oprema: nema sto nema od oprema,klimatronik,parking senzori,tempomat,sedista koza alkantara,4 el stakla,tel,blietoth itn!!
4 novi gumi,2 kluca!!
Plateni se site davacki dk tablici!!
Kolata e vo odlicna sosotojba,pali vozi!!
Moze proverka vo servis!!