Број на оглас: 3648470
Објавен на: 01.08.2020, 18:22
1 / 9

Audi A4

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Socuvan avtomobil redovno servisiran registriran cela god so plinski ured atestiran