Број на оглас: 3648459
Објавен на: 03.08.2020, 10:59
1 / 10

Mercedes e 200 EVO 2007god

6.990 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 200
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes e 200 EVO
Avtomatik
Kompletno servisiran (motor i menjac)
Kozen enterir perfektno zacuvan
Dva kluca
Registriran do 10.02,2021god.
Zelen karton do 10.02.2021god.
Mozni zameni prednos golf 6
Cena za zamena 7500€
Povishe info tel 071 353 418