Број на оглас: 3648453
Објавен на: 23.02.2021, 12:50
1 / 7

Бандажи со гуми за Renault. 5x108

220 € Цената не е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со гуми за сите сезони
Дијаметар на бандаж:
16
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
108
Ширина на гума:
205
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Гумите се во одлична состојба како и бандажите.
Српски се гумите.