Број на оглас: 3648037
Објавен на: 02.08.2020, 10:35
1 / 3

Uv lampa 48w

1.000 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Маникир и педикир

Вид на оглас: Се продава


Lapata e skoro nova,nekolku pati koristena i e vo odlicna sostojba.tel za kontakt 077 570 380.