Број на оглас: 3647931
Објавен на: 03.08.2020, 14:10
1 / 7

AUDI A4 3.0d QUATTRO - 2006

3.000 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
171 kw / 232 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A4
2006
3.0d
171kw
225 ilj km
Quattro
Stranski tablici
Odlicna sostojba.
Za povekje info:
077.855-222