Број на оглас: 3647865
Објавен на: 07.08.2020, 10:24
1 / 9

ODLICNO AVEO1.2 2007G FUL OPR MOZE ZAMENA

2.750 € Цената не е фиксна
Марка:
Chevrolet
Модел:
Aveo
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
53 kw / 72 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Авеото има одличен 1.2 мотор со направени сервиси и мала потрошувачка на гориво.
Шасија и ентериер како нови без никакви оштетувања .
Клима исправна одлично лади и се што има од опрема е во функција.
Регистрирано до март 2021г.Реална км.107000км.
Има 4 одлични гуми со еден збор нема никакви вложувања во возилото.
Може замена за поевтино со ваша доплата
Дајте понуда
За кеш има простор за договор
Ѕвонете на овој број
О72 314 968
ДОБРЕ