Број на оглас: 3647697
Објавен на: 05.08.2020, 02:12
1 / 12

RENAULT CLIO 1.5 DCI

2.850 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NA VOZILOTO SE PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRCIJA !!!

❗RENAULT CLIO 1.5 DCI ❗
☎️TEL: 077-763-789☎️

REDIZAIN CENA: 2850€
❗2007 GOD 5 BRZINI❗

OPREMA
-BORD KOMPJUTER

- KLIMATRONIC

- ABS KOCNICI

- ESP KONTROLA NA PROLIZGUVANJETO

- ELEKTRIKA NA STAKLA

- 15- AL BANDASI

- 4 NOVI GUMI


-BORD KOMPJUTER

- ELEKTRIKA NA RETROVIZORI

- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE

- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO

- ORIGINALNI DVA KLUCA

165..000..KM 100% REALNI PROVERKA PO VASA ZELBA

VOZILOTO E VO TOP SOSTOJBA BEZ NITU EDNA MAANA BEZ DRUGI DOPOLNITELNI TROSOCI OSVEN NAFTA REGISTRACIJA !!! DONESENO OD ITALIA

MOZE PROVERKA KADE SAKATE