Број на оглас: 3647576
Објавен на: 19.07.2020, 22:44
1 / 2

SHERCO TRIAL 300

4.600 €
Марка:
Sherco
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
2017
Модел:
St 300
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e extra i servisiran poveke info na viber.