Број на оглас: 3647181
Објавен на: 03.08.2020, 10:02
1 / 5

Plac so dve markici za gradba

30 €
Квадратура:
1053 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plac na odlicna lokacija.
Na ulica ilindenska odma pod prodavnicata.
Placot ima dve markici za gradba od po 175m2
Moze da se podeli ako sakate.
Placot se prodava celosno.