Број на оглас: 3646867
Објавен на: 02.08.2020, 14:18
1 / 12

BMW 318D 2.0 143ks Touring FACELIFT ODLICNO-2010

По Договор 7.690 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
318
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 318D 2.0, 105kw-143ks Facelift
Proizvedeno 2010 god.
Oprema:
-Navigacija,Bluetooth,Tempomat (cruzecontrol),
-Klimatronik dvozonski,ABS,DTC,Airbag x12
-Parking senzori, Senzori za dozd i svetla,Start-Stop,
-Multimedia radio,CD,USB,AUX, fabricki HDD130gb.
-Alu.bandazi, dva kluca, Led stopovi...
Registrirano,servisirano (servisna kniska)
Voziloto e vo perfektna sostojba,odlicno socuvano!
tel. 070 259 520