Број на оглас: 3646419
Објавен на: 09.08.2020, 18:10
1 / 9

Programoj Android boxa Programiram Anroid Boxovi

2.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Андроид уреди

Вид на оглас: Се продава


Bejm programimin e Android boksave
Me kanale premium shqip dhe boterore
Nuk perdorim "kodi" per kanalet
Perdorim SMART iptv te paguar paraprakisht
Kanalet jan pa limit skadence
Kanalet kryesore Shqip.exyu.tr. it.de.ar.
Android boxit i instalojm program per ndalimin e reklamave "ad" nga Google
Mundeni te shikoni aplikacionet si YouTube ose aplikacionet me kanale pa pasur bezdisjen e reklamave
Komplet programimi behet 2500 denar
Ne pages eshte perfshire edhe SMART iptv

Programirame Android boxovi kanalite se gledaat preku Smart iptv site glavni kanali od AL EXYU IT DE AR TR
SMART iptv se plakja 'aktivira' od nasa strana
Plus instalirame program koj shto gi blokira reklamite "ad" Od Google pa taka da mozete slobodno da gledate i tv kanali preku aplikacii koi koristat ad
Isto taka i YouTube ke bide bez "ad" reklami