Број на оглас: 3646374
Објавен на: 15.08.2020, 10:48
1 / 12

SEAT CORDOBA 1.9TDI 2007 GOD.

3.650 € Цената не е фиксна 3.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Seat
Модел:
Cordoba
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Seat Cordoba 1.9 tdi proizvedena krajot na 2007 godina. Kolata e vo odlicna sostojba se e funkcionalno na nea do posledno kopce, registrirana so zelen karton do krajot na 11 mesec 2020 god. Servisirana redovno akumulator seuste pod garancija so odlicni gumi, mn. brzo i ekonomicno vozilo koe go poseduva najdobriot i najizdrzliviot VW motor so minimalna potrosuvacka na dizel gorivo (4.5 otvoreno) (6l gradska) (5l kombinirano) za poveke info na tel.