Број на оглас: 3646273
Објавен на: 03.08.2020, 23:42
1 / 1

Се продава куќа со двор

15.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
6
Квадратура:
101 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
328 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Полу наместен
Година на градба:
1992
Година на реновирање:
1992
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Пролетерска

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа на два спрата со дворно место и вкупна површина од 429 м2 (328 м2 двор)
Контакт: 078/761-145