Број на оглас: 3646255
Објавен на: 15.08.2020, 10:56
1 / 3

Se Prodava Iphone 7 Plus Full Pack 128Gb

300 € Цената е фиксна
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
7 Plus
Боја:
Gold
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Iphone 7 Plus! Telefonot E Vo Extra Sostojba Kako Nov Bez Ni Edna Crta!
Telefonot E Koristen Samo 2 Nedeli!
Za Poveke Informacii Na Tel