Број на оглас: 3646242
Објавен на: 02.08.2020, 14:08
1 / 12

LANDROVER FREELANDER 4x4 2.2 Tdci

7.700 € Цената не е фиксна
Марка:
LandRover
Модел:
Freelander
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
118 kw / 160 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KLIMATRONIK
-XSENON LED SVETLA
-2KLUCA
-NOVI GUMI
-ALUMINIUMSKI BANDAZI -4X4
-ELEKTRIKA PROZORI I RETROVIZORI
-HALOGENKI
-BORD KOMP
-ZATEMNEGI STAKLA TOP SOSTOJBA BEZ DODATNI TROSOCI !

Потврден огласувач
 Автоцентар Тоше (претпријатие)