Број на оглас: 3646224
Објавен на: 26.07.2020, 13:00
1 / 8

GOLF 7 1.6TDI

11.500 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2016
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLF 7 1.6TDI 110KS Comfortline H
ABS KLIMATRONIK, ELEKTRICHNA PARKIRNA KOCHNICA, NAVIGACIJA, START-STOP, TEMPOMAT, AUX-USB, ISOFIX SEDISHTE,
VOZILOTO E UVEZENO OD HOLANDIJA SO KOMPETNA SERVISNA KNISHKA OD VW SERVIS. PLATENI SE SITE DAVACHKI DO REGISTRACIJA! BEZ ZAMENA!