Број на оглас: 3646004
Објавен на: 05.08.2020, 14:12
1 / 3

Xiaomi redmi 8

8.000 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Xiaomi
Модел:
8
Боја:
Blue
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Xiaomi redmi 8 full pakovanje pod garancija od A1 8000 den bez zameni po kargo ne pracam info na email