Број на оглас: 3645962
Објавен на: 05.08.2020, 19:36
1 / 9

Smart 600c vo mnogu dobra sostojba

1.600 € Цената не е фиксна
Марка:
Smart
Модел:
Друг модел
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
130000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolickata e bez nikakva maana moze da se proba vo sekoe vreme poveke inf 070285523