Број на оглас: 3645706
Објавен на: 03.08.2020, 12:09
1 / 8

Renault Scenic socuvan

2.700 € 2.800 €
Марка:
Renault
Модел:
Scenic
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e so full oprema,reg do 07.2021god.1,5 dci motor