Број на оглас: 3645545
Објавен на: 23.09.2020, 09:01
1 / 2

Пилевина од пилана / Pilevina od pilana

20 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Продавам пилевина од пилана.

Контакт: Кире 075/485-105