Број на оглас: 3645541
Објавен на: 06.08.2020, 10:37
1 / 12

Opel Corsa OPC Line -08

3.500 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2008
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e donesen od Svajcarija. Full enjoy paket. Redovno servisiran.
-TEMPOMAT
- ABS
- KLIMA
- 2 KLUCA
- Plin ured staven vo turcija od najskapata firma od Hollandija "Prins"' so garancija.(Ne se razbira ic deka ima plin)
- Novi gumi so smetka.
- BC KOMPJUTER
- Rezervna guma
- Bandazi 17" 205 45
- Cd/Aux/Bluetooth


Vredi da se vidi!!!