Број на оглас: 3645534
Објавен на: 05.08.2020, 14:16
1 / 12

Peugeot 206 1.4 benzin 2006g - Polo, Corsa , Pezo

2.850 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
65 kw / 88 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 206 1.4 16v 2006 godina , benzin uvezeno od Germanija i plateni site davacki do registracija, od 1 gazda
Oprema:
-Klimatronik
-Bord kompjuter
-ABS
-ESP
-El prozorci
-8 Airbeci
-Recaro sedista
-Centralno
-4 novi gumi smenati pred 1000km
Dobra sostojba ! ! !