Број на оглас: 3645171
Објавен на: 16.09.2020, 19:13
1 / 6

PRODAVAM SPORTSKI RETROVIZORI IZVADENI OD BMW 3

1.999 МКД Цената е фиксна 2.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


##### 078 275 212 ####

PRODAVAM SPORTSKI RETROVIZORI IZVADENI OD BMW 3.......2+ 1..UNIRVEZALNI...SE FAKAAT NA POVEKE VIDOVI NA VOZILA...3000 DENARI !!!