Број на оглас: 3645031
Објавен на: 07.08.2020, 11:24
1 / 10

Audi a4 1.9 TDI 131ks

3.590 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e regestrirana do 11.2020, full oprema, novi letni gumi, redovno servisirana, dva kluca
Poveke inf 078 382 788