Број на оглас: 3644955
Објавен на: 27.09.2020, 08:07
1 / 3

Plugovi leskovacki

250 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Plugovi leskovacki nogu malku koristeni orginal jugoslavija moze da se uverite nq lice mesto deka ne se raboteile po plazovite cena 250 evra fix