Број на оглас: 3644898
Објавен на: 02.08.2020, 09:57
1 / 1

Intel i3 3220 3.30 GHz 1155 LGA

2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava intel i3 3220 na 3.30 ghz
1155 lga so kuler