Број на оглас: 3644434
Објавен на: 01.08.2020, 10:39
1 / 12

BMW X5 235KS 2007GOD START/STOP

11 €
Марка:
BMW
Модел:
X 5
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
177 kw / 241 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW X5 235 KS 2007 GOD

REGISTRIRAN NA BG TABLICI
MOZE DASE CARINE NA MK TABLICI ZA EDEN DEN

NAPRAVEN KOMPLET SERVIS

FUL OPREMA
NOVI GUMI