Број на оглас: 3644312
Објавен на: 05.08.2020, 14:04

Bos pumpa frelander 2.0 tdi landrover

220 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Bos pumpata e vo odlicna sostojba zemena po greska tel 071 713 346