Број на оглас: 3644254
Објавен на: 05.08.2020, 09:17
1 / 12

Opel Zafira 1.9tdi

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Zafira
1.9 cdti
74kw
2006
Registrirana cela godina
07/2021
So 7 sedista
Atest folii
Al.bandazi
Servis golem komplet napraven
Bez nikakvi dopolnitelni vlozuvanja
075393219
075393219
075393219