Број на оглас: 3644119
Објавен на: 02.08.2020, 13:33
1 / 8

Honda CBR XX

3.500 €
Марка:
Honda
Вид:
Туринг
Година:
1997
Модел:
Cbr XX
Километри:
25000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Honda cbr 1100xx mk reg
info 075430461