Број на оглас: 3643972
Објавен на: 10.08.2020, 10:26
1 / 9

Peugeot 308 2012 God 1.6 HDI Perfektno

4.990 €
Марка:
Peugeot
Модел:
308
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Peugeot 308
Noviot model !!! Bez Zabeleska
1.6 HDI 90 ks, proizvedeno 12.2011 godina, a prva registracija e 2012 godina
Kolata e vo perfektna sostojba bez zabeleska...
Na realni 181.000 km Moze da proverite kade sakate
So kompletna full oprema
Kolata e uvezena od Francija, Sredeni site dokumenti do registracija
Bez zameni
Bez zabeleska
Cena 5300 eura
Telefon za kontakt 075 344 400 toni