Број на оглас: 3643953
Објавен на: 18.09.2020, 20:18
1 / 4

GOLF 5 1.9 TDI 77KW-105HP 2007 GOD. ( CENA 5.500 euro )

5.500 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA GOLF 5 1.9 TDI 77KW-105HP
6 BRZINI
GODINA NA PROIZVODSTVO-2007
NEUVEZUVAN KUPEN OD BIS AUTO BITOLA
KILOMETRI-227.000-PROVERKA KADE SAKATE
NAPRAVEN SERVIS PRED 1000KM
REGISTRIRAN DO 12M 2020GOD SO ZELEN KARTON
FULL OPREMA
4 NOVI ZIMSKI GUMI SO ALUMINIUMSKI BANDAZI 16" PLUS 4 LETNI
BEZ ZAMENI!!!!!!!!
INFO NA TEL:077-888-824
CENA : 5.500 EURO