Број на оглас: 3643938
Објавен на: 23.02.2021, 20:47
1 / 11

Polo GTI

2.300 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2001
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Polo GTI sportska verzija 1.6 16v 125ks so full oprema. Kolata e vo odlicna sostojba, 4 novi gumi, BBS bandasi,Fabricki GTI sedista, smeneti 4 novi amortizeri, napraven golem servis. Moze i zamena, za kes extra cena. Dzvonete na ovoj broj 070-736-529 Nikola