Број на оглас: 3643742
Објавен на: 10.08.2020, 20:33
1 / 8

Chronotech casovnik odlicno zacuvan

3.000 МКД 3.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Вид на оглас: Се продава


casovnikot raboti perfektno i nema grebnatinki vodootporen mozna e i zamena dajte ponuda