Број на оглас: 3643680
Објавен на: 27.09.2020, 13:52
1 / 12

MERCEDES C220 CDI (C 220)REDIZAJN -078908435

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


*️⃣ Mercedes c220 donesen od Belgija 🇧🇪
*️⃣ Registriran na mk tablici ✅
*️⃣ Voziloto e zacuvano domakinski ✅
*️⃣ Bez dopolnitelni vlozuvanja po nego ✅
*️⃣ So 4 letni mishelin gumi 16ki✅
☎️ 078908435