Број на оглас: 3643646
Објавен на: 06.08.2020, 21:02
1 / 10

Mercedes c220 cdi -Facelift (070780423)

По Договор
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes c220 cdi- Redizajn
Donesen od Germanija i registriran na mk tablici cela godina
070780423
Stevce