Број на оглас: 3643336
Објавен на: 30.09.2020, 15:31
1 / 4

Banazi 5x112

1 €
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
6.5J
Дијаметар:
15
Дијаметар на дупка:
112
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Novi original bandazi 5x112