Број на оглас: 3643094
Објавен на: 07.08.2020, 10:38
1 / 11

SEAT ALTEA XL 1.9 TDI 105KS 2007 GODINA

4.400 €
Марка:
Seat
Модел:
Altea XL
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava seat altea xl 1.9tdi 105ks 2007 godina vo ekstra sostojba se gleda od samite sliki voziloto e uvezeno od italija so plateni davacki do registracija