Број на оглас: 3643085
Објавен на: 11.01.2021, 12:32
1 / 8

FIAT STILO 1.9TDI 116KS 2004 GODINA

1.400 €
Марка:
Fiat
Модел:
Stilo
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat stilo 1.9jtd 116ks vo mnogu dobra sostojba voziloto e socuvano so realni km so napraven servis rebrest kais,filtri i maslo bez nikakvo vlozuvanje doneseno e so vozenje od italija