Број на оглас: 3643061
Објавен на: 01.08.2020, 17:57
1 / 4

Punto

650 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Puntoto e vo odlična vozna sostojba,može da se vidi i proba vo sekoe vreme,se prodava i Fiesta,1994 god.450 evra,benzin,pali vozi,Tel.za kontakt 077 550 911