Број на оглас: 3643016
Објавен на: 02.08.2020, 07:44
1 / 4

НИВА

3 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
4350 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА НИВА ВО СЕЛО ПОЛЕТО ВО БЛИЗИНА НА АСФАЛТЕН ПАТ СО МОЖНОСТ ЗА ПРИКЛУЧОК НА КАНАЛИЗАЦИЈА,ВОДА И СТРУЈА.ПОГОДНА ЗА ИЗГРАДБА НА ВИКЕНДИЦА И КУЌА.
ИНФ: 078267323 071267323