Број на оглас: 3642945
Објавен на: 08.08.2020, 10:01
1 / 3

Masina za shienje Singer

1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Prodavam stara masina za shienje Singer vo ispravna sostojba.