Број на оглас: 3642202
Објавен на: 03.08.2020, 12:52
1 / 10

Alfa romeo 147 1.9 JTD

По Договор
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 147
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Alfata e vo top sostojba kompletno e servisirana, dva orginalni kluca, servisna kniska do posleden km, fabricki alarm, smeneta e cela prednica nema krcanje tropanje proverka kade sakate....