Број на оглас: 3641931
Објавен на: 23.09.2020, 02:15
1 / 9

PRODAVAM VO EKSTRA ,PODOBRO OD EKSTRA SOSTOJBA

2.200 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 200
Година:
1996
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
350000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam ,REDOVNO ODRZXUVAN. SMENA NA MASLO I FILTER NA 8000KM,I SVE OSTANATO.
EKSTRA GUMI
FTOR SOPSTVENIK
ATESTIRAN PLIN
REGISTRIRANA DO AVGUST 2021
KOLATA E PREKRASNA