Број на оглас: 3641330
Објавен на: 16.09.2020, 13:52
1 / 2

Turbina za ford escort / delovi

50 €
Марка:
Ford
Модел:
Escort
Tип на делови:
Издувниот систем / турбо

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava turbo za Ford Escort 1.8 td, komplet so pancir crevo.