Број на оглас: 3641234
Објавен на: 08.08.2020, 11:29
1 / 3

Kilometraz za velosiped i drugi dodatoci

400 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


Kilometrazi za velosipedi so mnogu funkcii 400 den.pumpi za velosiped so dodatoci 200 den. Led svetlo 150